• je prázdný
    za 0.00,- Kč
  • Můj profil
Dobrý den,

měníme náš starý eshop za modernější. Přejděte prosím na tuto stránku  www.gadar.cz
a jako dárek zde máte slevový kód na celý nákup ve výši 10 procent stačí na konci objednávky zadat kód "FAJNE10"
 Nejprohlíženější
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
Lepidium meyenii

*Nabízíme Vám semena rostliny MACA. Maca (Lepidium meyenii) je vydatná kořenová zelenina pěstované ve vysokých Andách v Bolívii a Peru a vyskytuje se ve 3 základních barevných variantách – žlutá, červená a černá. Ve své domovině patří mezi dvouleté rostliny a dorůstá výšky 15 cm. Pro své léčivé a posilující vlastnosti byla pěstovaná národem Inků a dodnes je ceněná domorodými národy pro své nutriční a léčivé vlastnosti spolu s afrodiziakálními účinky, pro které je nazývaná peruánská viagra nebo peruánský žen- šen. Dále vědci zjistili, že konzumace zvyšuje tělovou energií a funguje jako hormonální balancer.

*Maca je bohatá na živiny, obsahuje 31 různých minerálů, aminokyseliny, antioxidanty, alkaloidy a steroly. Maca obsahuje "adaptogen", látku, která v organizmu zvyšuje odolnost vůči chorobám. Řada studií uvádí, že má vyrovnávací vliv na hypotalamus (původní český název je podhrdlí a je částí mezimozku). Jeho činnost spočívá hlavně ve slaďování jednotlivých vnitřních orgánů a například připravuje všechny orgánové soustavy na zvýšenou fyzickou, nebo psychickou zátěž. V současné době se z MACA vyrábí řada velmi drahých preparátů (tablety, prášek, koktejly apod.), vy si jej můžete vypěstovat sami.

*Kořeny maca rostou tisíce let v Andách, často ve vysoce extremálních podmínkách.  Peruánští a čínští vědci provedli klinické testy na obou lidech i zvířatech, za účelem ověření schopnosti Maca na posílení libida a zvýšení počtu spermií a výzkum tyto informace potvrdil. Velmi dobře napomáhá svalové regeneraci, snižuje opotřebení šlach, kloubů a kostní hmoty.  Zvyšuje chuť k jídlu při chemoterapií a zmírňuje její následky. Nejsou známe žádné nežádoucí účinky a maca byla zařazena americkou NASA jako doplněk stravy pro kosmonauty.


*Další prospěšné účinky maca: zvyšuje libido a zlepšuje sexuální funkc, podporuje hormonální rovnováhu jak u mužů tak i u žen, zvyšuje odolnost proti nemocem a posiluje imunitu,  zvyšuje energii, vytrvalost a výdrž, snižuje stres a zlepšuje kvalitu spánku.U žen zmírňuje příznaky menopauzy a různých dalších ženských zdravotních problémů, od neplodnosti až menstruační dysfunkci. V severní Americe, někteří léčitelé a lékaři naznačují, Maca jako bezpečná alternativa k HRT (hormonální substituční terapie), pro vyrovnání hormonů a zlepšuje sexuální funkce. U mužů zvyšuje libido,  zlepšuje sexuální vitalitu, touhu a výkon.

Semena pocházejí z regionu La Paz, Bolívie.

BALENÍ 50 SEMEN