• je prázdný
    za 0.00,- Kč
  • Můj profil
Vážení zákazníci v období od 1.7.-31.8.2021 budeme zásilky odesílat 1x2 týdně Přejeme krásné prožití prázdninových dní.
Košík:je prázdný
cena:0.00,- Kč
 Nejprohlíženější
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
Lycopersicon lycopersicum

Zajímavá rajčata MONEYMAKER vynikají svou vysokou plodivostí. Patří mezi rané až polorané tyčové odrůdy. Plody jsou hezké, kulaté, sytě červené barvy a jsou tak akorát – průměrná váha plodu je kolem 100 g. Plody tvoří vijany s řadou plodů, které připomínají velké hrozny. Doba od květu po zralý plod je 115 dnů.

Plody jsou velmi chutné a aromatické. Taktéž jsou velmi zajímavé, jako příloha k jídlům, jako salát, k přímé konzumaci i k běžnému zpracování. Odrůda je vysoce plodivá a velmi odolna k praskání kůrky. Druh je velmi vhodný i pro nezkušené pěstitelé a pro pěstování na zahradě, terasách či balkónech, kde můžou být jako krásná a praktická dekorace a chutná rajčátka máte vždy na dosah ruky. Vysoce dekoratívní keříky dorůstají do výšky 130 cm. Vyséváme doma od března, předpěstované sazeničky sadíme do květináče či na zahradu od konce května. Semena potřebují pro klíčení vyšší teplotní podmínky - teploty 21-23 ° C a často klíčí 7-30 dnů.

Setba: semena do skleníků od poloviny března až do konce května, venkovní sadba již předpěstovaných sazenic přímo do půdy - od konce května. Lze zasít přímo do půdy, ale od konce května.

Rozestupy: 50-60 cm x 70-80 cm

Sběr: červenec - srpen, ale plodí až do konce září

BALENÍ 10 SEMEN