• je prázdný
    za 0.00,- Kč
  • Můj profil
Dobrý den,

měníme náš starý eshop za modernější. Přejděte prosím na tuto stránku  www.gadar.cz
a jako dárek zde máte slevový kód na celý nákup ve výši 10 procent stačí na konci objednávky zadat kód "FAJNE10"
 Nejprohlíženější
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
TINY TIM BIO Q

*Představujeme Vám JEDNU Z NEJOBLÍBENĚJŠÍCH ZAKRSLÝCH RAJČAT TINY TIN , která patří mezi BALKONOVÁ TRUHLÍKOVÁ RAJČATA, což ale nebrání také pěstování na zahradě či fóliovníku. Tato zakrslá, velmi raná odrůda nepotřebuje oporu. Keříky jsou charakteristické malým vzrůstem – kolem 30-35 cm. Vyniká velmi krátkou dobou zraní plodů, které je mezi 50-60 dny. Odrůda dobře snáší jarní výkyvy v počasí.

*Speciálně vyšlechtěná odrůda je velmi plodná, zabírá málo místa a do většího truhlíku vejdou 3-4 rostliny. V klidu můžete pěstovat i na okenním parapetu, bude zajímavým kontrastem s ostatními květinami. Odrůda TINY TIM se stala doslova hitem mezi balkonovými rajčaty.Plody řadíme mezi cherry rajčata, je jich na tak malém keři hodně, jsou kulaté a mají hezkou sytě červenou barvu. Plody jsou velmi chutné, šťavnaté.Pěstitelsky je tato odrůda nejvíce vhodná pro venkovní pěstování na balkonech, bez problémů lze pěstovat ve sklenících či fóliovnících.

*Setba: semena před výsevem namočíme na 18-24 hodin ve vlažné vodě. Semena sadíme na sazeničky pro venkovní výsadbu od poloviny března do poloviny dubna, venkovní sadba již předpěstovaných sazenic přímo do půdy - polovina května až polovina června. Použijeme standardní pěstitelský substrát, který je propustný ale zároveň udržuje vlhko. Pro klíčení je důležitá teplota, dodržujeme teplotní rozpětí 20 - 25°C. Semena sejeme na hloubku 1 cm.

Rozestupy pro venkovní pěstování: 20-25 cm x 50-60 cm

Balení 12 semen