• je prázdny
    za 0.00,- Kč
  • Môj profil
Dobrý den,

měníme náš starý eshop za modernější. Přejděte prosím na tuto stránku  www.gadar.cz
a jako dárek zde máte slevový kód na celý nákup ve výši 10 procent stačí na konci objednávky zadat kód "FAJNE10"
 Nejprohlíženější
 Doporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
LONG RED FLORENCE

*Červená cibule odrůda LONG RED FLORENCE patří mezi italské dědictví – je tam dlouhodobě používaná a patří mezi nejpopulárnější odrůdy v Itálii. Jak naznačuje název, jedná se o červenou, podlouhlou cibuli, která má červenou šupinu a tvar cibule je ve tvaru torpéda. Dosahuje velikosti až 12 centimetrů a do 4-5 centimetrů v průměru.Tato cibule má mírně sladkou chuť a je výborná do salátů  nebo pro přípravu různých dressingů, omáček. Tato velmi chutná červená cibule se vyznačuje velmi dobrým přírůstkem a dobrou strukturou dužiny. Možno konzumovat jak mladé cibulky, nebo nechat cibuli dozrát do plné velikosti.

*Má dobře přilnavou šupinu tmavě červené barvy, a dužina je pevná, bílo červená. Cibuli lze použít pro přímou konzumaci, pro přípravu jídel, lze bez problému zamrazit či skladovat neupravovanou, kdy velmi dlouho udržuje tvrdou a kompaktní dužinu.Doba mezi vyklíčením a sklizni je 60 -90 dnů v závislosti, zda chceme konzumovat mladé cibulky, nebo dorostlé. Jedná se o výnosnou odrůdu, která získala celosvětovou popularitu.

*Setba: semena sadíme přímo do půdy koncem dubna, lze sadit až do konce května, na hloubku 1-1,5 cm.Půda by měla být  úrodná, vlhká obohacená o kompost.Místo by mělo být slunečné až polostín.

Rozestupy:  15-20 cm  x  15  cm
Sběr: červenec až říjen

BALENÍ /100 SEMEN/