Košík:3 ks
cena:70.00,- Kč
 Nejprohlíženější
 Doporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
Lycopersicon lycopersicum

*Dalším z nových a výjimečných druhů rajčat na českém trhu jsou rajčata odrůda ORANGE BANANA.  Odrůda se řadí mezi střední odrůdy rajčat, doba zraní je kolem 80 dnů. Patří mezi tyčová rajčata a keříky vyžadují odporu. Možno použít jak pro venkovní pěstováním, tak i do fóliovníků. Odrůda je odolná vůči většině chorob, které rajčata postihuji. Plody jsou podlouhlé a velikosti kolem 5-7 centimetrů, barva jak již název naznačuje, je oranžová. Plodivost je vysoká, plody jsou šťavnaté, vyznačují se jemnou sladkou chutí a jsou ideální pro přímou spotřebu nebo zavařování. Používají se hodně jako součást zeleninových salátů a jako výzdoba jídel. Jelikož jsou podlouhlé, dobře se krájí na kolečka.

Dekoratívní keříky dorůstají do výšky 130-160 cm. Vyséváme doma od března, předpěstované sazeničky sadíme do květináče či na zahradu od konce května.

Setba: semena do skleníků od poloviny března až do konce května, venkovní sadba již předpěstovaných sazenic přímo do půdy - od konce května. Lze zasít přímo do půdy, ale od konce května.

Rozestupy: 50-60 cm x 80-100 cm Sběr: srpen, září

Balení 15 semen