• je prázdny
    za 0.00,- Kč
  • Môj profil
Dobrý den,

měníme náš starý eshop za modernější. Přejděte prosím na tuto stránku  www.gadar.cz
a jako dárek zde máte slevový kód na celý nákup ve výši 10 procent stačí na konci objednávky zadat kód "FAJNE10"
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
Zasilkovna.cz
 Podporované platby
Comgate
 Nejprohlíženější
 Doporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
MORINDA CITRIFOLIA

*NONI je v přírodě keř rostoucí na ostrovech jižního tichomoří zejména Fidži, Havaj, roste i v Číně či Austrálii. Léčivé schopnosti plodů byly již před 2000 léty objeveny Polynésany.V současné době se NONI řadi mezi superpotraviny, které by měly být potravinovém rejstříku každého z nás.Z rostliny se pro léčivé účely používají všechny části, nejrozšířenějším produktem se stala šťáva.

*Noni je ovoce, které se podobá zelené šišce s prohlubněmi, obsahujicími semena. Obsahuje mimořádné množství různých účinných fytochemikalií a je velmi bohaté na enzymy.Tato rostlina začína plodit po 1,5 – 2 letech, kdy je možné dosáhnout výnosů 4-8 kg plodů měsíčně!!! Tak proč kupovat drahou šťávu, která se v Česku prodává za cenu 350,- Kč a více za 0,5 litrů nápoje, když si ji můžete udělat doma za podstatně jinou cenu!!!

Jak plod NONI pomáhá:

*zvyšuje vitalitu, upravuje psychickou i fyzickou výkonnost

*příznivě působí na immunitní systém organizmu

*pomáhá regenerovat poškozené buňky

*zkracuje dobu rekonvalescence

*pomáhá při psychických potížích(obsahuje melatonin)

*snížuje stress a výskyt migrén

*pomáhá snižovat vysoký krevní tlak

*pomáhá při cukrovce, alergiích a zácpách

*podporuje zdraví kůže a sílů vlasů

*pomáhá při potížích kloubů

Polynésané používali Noni k desinfekci, při léčbě střevních potíží a proti parazitům, léčili s ním infekce a záněty. Neuvěřitelně široké použití Noni dnes jsou předmětem výzkumů mnoha vědců.

Byl objeven mimořádně dlouhý výčet různých sloučenin, které mají příznivý vliv na lidské zdraví. Noni obsahuje látky, které ničí kvasinky ve střevech, látky které působí protizánětlivě a dokonce i proti nádorům a vředům. Díky látce zvané xeronin může Noni pozitivně ovlivňovat metabolismus endorfinu, známého jako hormon dobré nálady.

Dále bylo prokázáno, že výtažky z Noni stimulují aktivitu T-lymfocytů, které jsou odpovědné za buněčnou imunitu a podílejí se na celkové zdatnosti imunitního systému. T-lymfocyty zabíjí antigeny, tedy látky, které jsou tělu cizí.

NONI je zkrátka nesmírně bohatá na účinné látky, přičemž mnohé z nich současná medicína ani dokonale nezná. Je zřejmé, že účinnost šťávy je dána právě komplexností těchto látek, které se svým působením v těle vzájemně doplňují.

Balení obsahuje /10 semen/